Biržų „Saulės“ gimnazistas tapo čempionu

Sveikiname Biržų „Saulės“ gimnazijos mokinį Gintarą Variakojį, kuris rugsėjo 7-8 dienomis Lietuvai atstovavo Maltoje vykusiame Pasaulio klasikinės jėgos trikovės čempionate. Gintaras ne tik pagerino ne vieną savo asmeninį rezultatą, bet ir tapo bronzos medalio nugalėtoju. III vietą sportininkas iškovojo iki 120 kg svorio kategorijoje Sub-Junior klasėje Deadlift rungtyje.

Rugsėjo 14 d. Telšiuose vykusiame klasikinės jėgos trikovės turnyre „Žemaitijos sostinės“ taurei laimėti Gintaras Variakojis absoliučioje įskaitoje (vyrai- jauniai) iškovojo pirmąją vietą. Sportininkas pagerino Lietuvos štangos spaudimo rekordą: 2018 m. buvo fiksuotas 175 kg rekordas, naujasis rekordas – 175,5 kg – priklauso Gintarui Variakojui.

Pasaulio čempionate Maltoje Gintaras Variakojis pagerino Lietuvos štangos atkėlimo rekordą iki 300 kg (2018 m. buvo fiksuotas 280,5 kg rekordas), o rugsėjo 14 d. Telšiuose vykusiame turnyre atkėlimo rungtyje savo rekordą pagerino iki 300,5 kg.

Linkime Gintarui dar daugiau aukštų rezultatų.