Vokiečių kalbos diena „Ö kaip vokiškai? – Deutsch mit Spaß!“

Jau septintus metus visoje Lietuvoje spalio mėnesį vyksta Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Į juos, kaip ir kasmet, įsijungė ir Biržų miesto mokyklos.

„Atžalyno“, „Aušros“ ir Kaštonų pagrindinėse mokyklose bei „Saulės“ gimnazijoje visą savaitę vyko kitokios vokiečių kalbos pamokos - atlikdami įvairias užduotis krašto pažinimui mokiniai linksmai pažvelgė į vokiečių kalbą, sužinojo naujų faktų apie Vokietiją ir įtvirtino žinias.

Spalio 27 d. į baigiamąjį renginį Kaštonų pagrindinėje mokykloje tradiciškai susirinko visų miesto mokyklų 6 – 8 kl. mokinių komandos. Užduotis renginiui ruošė ir padėjo jį organizuoti „Saulės“ gimnazijos 1a, 1b ir 2a klasių mokiniai. Renginio metu skambėjo grupės SKAMP specialiai šiai dienai sukurta repo daina „Ja, ich kann!". Komandos išsiskirstė po stoteles. Mokiniai skubėjo kuo greičiau ir geriau atlikti įvairiausias užduotis, surinkti kuo daugiau taškų. Buvo linksma, triukšminga, pirmoji valanda, skirta stotelėms, prabėgo labai greitai. Po jų sekė interaktyvi viktorina - žinių apie Vokietiją, jos prekinius ženklus, geografiją, istoriją, žymias asmenybes ir vietas patikrinimas... Linksmai ir naudingai praleidome laiką, o ir pralaimėjusių nebuvo - dovanėlių ir saldžių prizų užteko visiems...

Autorius:
Vokiečių kalbos mokytoja Žaneta Šležienė

Nuotraukos:
Žaneta Šležienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos