Vokiečių kalbos diena „Ö kaip vokiškai? – Deutsch mit Spaß!“

Jau aštuntus metus visoje Lietuvoje spalio mėnesį vyksta Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Į juos, kaip ir kasmet, įsijungė ir Biržų miesto mokyklos.

Mokyklose visą savaitę vyko kitokios vokiečių kalbos pamokos - atlikdami įvairias užduotis krašto pažinimui mokiniai linksmai pažvelgė į vokiečių kalbą, sužinojo naujų faktų apie Vokietiją ir įtvirtino žinias.

Spalio 19 d. į baigiamąjį renginį Kaštonų pagrindinėje mokykloje tradiciškai susirinko visų miesto mokyklų 6 – 8 kl. mokinių komandos. Renginiui užduotis ruošė ir jį padėjo organizuoti „Saulės“ gimnazijos bei Kaštonų pagrindinės mokyklos vyresnių klasių mokiniai. Jo metu skambėjo grupės SKAMP specialiai šiai dienai sukurta repo daina „Ja, ich kann!. Komandos išsiskirstė po stoteles. Mokiniai skubėjo kuo greičiau ir geriau atlikti įvairiausias užduotis, surinkti kuo daugiau taškų. Buvo linksma, triukšminga, pirmoji valanda, skirta stotelėms, prabėgo labai greitai. Po jų sekė interaktyvi viktorina - žinių apie Vokietiją, jos prekinius ženklus, geografiją, žymias asmenybes ir vietas patikrinimas... Linksmai ir naudingai praleidome laiką, o ir pralaimėjusių nebuvo - saldžių prizų užteko visiems...

Vokiečių k. mokytoja metodininkė Žaneta Šležienė

Autorius:
Vokiečių kalbos mokytoja Žaneta Šležienė

Nuotraukos:
Žaneta Šležienė

Nepamirškite padėkoti autoriui